Mam bulimię, gdzie szukać pomocy?

Witam, od około 10 lat mam napady. Nie wymiotuję codziennie, ale zdarzają się dni, że zmuszam się do wymiotów. Wiem, że choroba ta może wyniszczyć organizm. Nie wiem jednak, gdzie szukać pomocy. Pochodzę z Warszawy, bardzo proszę o udzielenie mi informacji o najlepszych specjalistach w tej dziedzinie.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Gratuluję decyzji (zapewne niełatwej) o podjęciu profesjonalnego leczenia. Wsparcie i fachowa pomoc są Pani teraz bardzo potrzebne. Udowodnioną skuteczność, potwierdzoną badaniami klinicznymi w leczeniu zaburzeń odżywiania wykazują: psychoterapia poznawczo- behawioralna oraz psychoterapia interpersonalna. Listę licencjonowanych psychoterapeutów znajdzie Pani na stronie Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Instytutu Psychoterapii Gestalt. http://www.pttpb.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Item... http://www.gestalt.pl/szukasz_psychoterapeuty.html#

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!