Mam czerwoną plamę na skórze na penisie!

Witam. Brałem nie dawno kąpiel i zobaczyłem u siebie plamę na skórze przy penisie. Kilka godzin temu się masturbowałem. Plamka jest koloru czerwonego po rozciągnięciu, jest wielkości pestki od cytryny. Przypomina mi ona krwiaka. Proszę o pomoc, czy to coś poważnego?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Prawdopodobnie zmiana powstała w wyniku urazu mechanicznego i nie jest groźna, jednak jeżeli za kilka dni zmiana samoistnie nie ustąpi konieczna będzie wizyta u dermatologa.

Pozdrawiam.