Mam krosteczki na wargach sromowych mniejszych - czym jest spowodowana taka wysypka?

Mam 22 lata, od około 3 miesięcy na wargach sromowych mniejszych mam wysypkę. Krostki są maleńkie, bez wysięku, nie czuć ich nawet przy dotyku, po prostu widać, że są i jest ich bardzo dużo. Początkowo miałam również upławy. Byłam u ginekologa, który przepisał mi czopki i upławy zniknęły. Na ta wysypkę dostałam lek przeciwgrzybiczy, ale to w żaden sposób nie pomogło. Wysypka jak była tak jest. Martwię się, mimo że to jakoś bardzo mi nie przeszkadza (tylko przy dotyku wywołuje świąd), ale nie wygląda to estetycznie i boję się czy nie jest to oznaka choroby. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!

Jeżeli zastosowane leczenie nie przyniosło efektów, może to wskazywać na fakt, iż zmiany nie były spowodowane infekcją grzybiczą.
Proszę się zastanowić w jakich okolicznościach dochodzi do nasilenia zmian- może po zastosowaniu kosmetyku, płynu do higieny intymnej, proszku do prania? Zmiany mogą mieć charakter uczuleniowy.

Mogą być również spowodowane przez inne drobnoustroje.
Wskazana jest ponowna wizyta u ginekologa, już na pewno proszę z nią nie zwlekać jeżeli wystąpią inne objawy - ból, pieczenie, świąd, nieprawidłowa wydzielina z pochwy.

Pozdrawiam