Mam nudności, czuję się senna, często oddaję mocz. Czy to ciąża?

Witam!
Mam problem i nie wiem co o tym myśleć. Od kwietnia biorę tabletki anty. Biorę ja regularnie o tej samej porze. Z chłopakiem stosujemy tylko to zabezpieczenie (tabletki). We wrześniu dużo chorowałam i brałam antybiotyki oraz inne lekarstwa. Współżyłam w ten czas również.

Okres we wrześniu dostałam, lecz był on mniej obfity niż dotychczas. A teraz (w październiku) spóźnia mi się o 2 dni i dostałam dziwne plamienie, a tydzień przed bolało mnie podbrzusze.
Mam nudności, czuję się senna, moja temp. waha się między 36,9 a 37 w górę, często oddaję mocz, piersi są strasznie wrażliwe od strony pach, raz mam ochotę na jedzenie, a czasem nie mogę patrzeć na nie. Nie wiem co o tym myśleć, naczytałam się już tyle o objawach, że już sama nie wiem. Do tego teraz to plamienie i nie wiem, czy robić test czy co?
Pomóżcie, proszę:(

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

W razie wątpliwości zawsze należy wykonać test ciążowy w czasie siedmiodniowej przerwy. W przypadku pozytywnego wyniku należy bezwzględnie przerwać stosowanie tabletek. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę ponowić test po tygodniu przyjmowania tabletek z kolejnego opakowania.

Pozdrawiam serdecznie!