Mam ochotę na seks i wzwód tylko za pierwszym razem. Co robić?

Witam, mam 19 lat i mam problem z erekcją, tzn. problem pojawił się jakieś pół roku temu. Mianowicie chodzi o to, iż współżyję z partnerką od 2,5 roku, lecz niedawno spotkał mnie taki problem, iż mam ochotę i erekcję tylko do pierwszego krótkiego razu. Nie wiem co mam zrobić i czym jest to spowodowane. Proszę o radę

Witam!

Twoje problemy mogą mieć wiele przyczyn. Dlatego zachęcam do wizyty u specjalisty, nalepiej seksuologa. Lekarz będzie mógł stwierdzić czy to przyczyny biologiczne, czy psychologiczne i wprowadzić odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam