Mam podejrzenia, że jestem w ciąży - czy mogę mieć rację?

Witam. Mam podejrzenia ,ze jestem w ciąży . Objawy wszystkie się zgadzają. Postanowiłam pójść do ginekologa w momencie , kiedy zaczęło mnie odrzucać od papierosów ( pale papierosy ) , denerwują mnie również zapachy . Od wczoraj zaczęły sie mdłości . Okres spóźnia się 4dni. Pojawił się również ból jajników . Wszystkie objawy zgadzają się tym jak byłam w pierwszej ciąży 3 lata temu . No może wtedy nie miałam takiego apetytu. Dostałam w piątek wynik beta hcg, który wynosi 1,2. Zapytałam Pani w okienku co to oznacza ( kiedyś miałam robione i nie byłam wtedy w ciąży wynik wynosił 0,2), dlatego obecny wynik mnie zaskoczył ) , powiedziała ,ze to może być wczesna ciąża ,to prawda ? We wtorek mam dopiero następna wizytę , a chciałabym mniej więcej się dowiedzieć co i jak . Najlepiej powtórzyć badanie krwi ? Pozdrawiam i przepraszam za chaotyczne opisanie sytuacji.

Szanowna Pani, przedstawione objawy są bardzo niecharakterystyczne, na ich podstawie nie można sugerować ciąży, wynik beta-hCG jest niski, proszę powtórzyć badanie