Mam podwiązane jajniki. Czy mogę zajść w ciążę?

5 lat temu miałam podwiązane jajniki, ponieważ myślałam, że nie będę chciała mieć więcej dzieci, ale niestety chciałabym mieć jeszcze jedno.
Czy jest jakaś możliwość, żebym mogła zajść w ciążę? Bardzo pragnę mieć dziecko, bardzo proszę o poradę.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Podwiązanie jajowodów uchodzi za trwałą i nieodwracalną metodę antykoncepcji, gdyż zabieg ponownego przywrócenia ciągłości jajowodów bywa udany tylko w kilkunastu procentach.
Proponuję poszukać specjalistycznej kliniki, która podjęłaby się tego zabiegu i jednocześnie posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie.
Redakcja abcZdrowie.pl