Mam problem z nadwagą. Jak szybko schudnąć?

Mam na imię Kasia, mam 14 lat i od dziecka mam problemu z nadwagą czy też otyłością z powodu chorób, które zawsze mnie dopadają. Aktualnie mam wyryte wypadanie płatka sercowego, co jest dość zrozumiałe, lecz i bolesne. Przechodzę do prośby. Chciałabym schudnąć z 88 kg do 69 kg, a może i 70 kg. 18-19 kg samo nie zleci. A bardzo bym chciała po feriach 2011 wyglądać jak normalna nastolatka. Mam 165,5 cm wzrostu.

Witam,
utrata 18 kg w 2 miesiące nie jest możliwa, zdrowa ani bezpieczna. Piszesz, że masz dolegliwości zdrowotne, ale nie opisałaś ich dokładnie, dlatego nie jestem w stanie bezpośrednio Ci doradzić.
Osoby z twoja masą ciała oraz dodatkowymi chorobami powinny udać się do poradni dietetycznej, gdzie będzie można przeprowadzić wywiad żywieniowy i dobrać odpowiednią dietę oraz przekazać wskazówki żywieniowe.
Pozdrawiam