Mam problem z napletkiem

Mam 47 lat i mam problem z napletkiem. W tej chwili jest on bardzo zaczerwieniony i nie moge zdjąć go z żołędzia .Czasem mnie swędzi po umyciu wydostaje się z niego jakiś jakby może serek czy coś podobnego.Od jakiegoś czasu myslałem że penis mi urósł czy coś takiego gdy w stanie wzwodu uciskał mnie a teraz jest to strasznie bolesne gdybym to chciał zdjąć ,napletek z żołędzia .Co mam robić?

Z tego co Pan napisał wnioskuję, że cierpi Pan na stulejkę – jest to zwężenie napletka uniemożliwiające jego odprowadzenie. Powstaje zazwyczaj z powodu stanu zapalnego, często z powodu niewystarczającej higieny. Zalecam jak najszybszą wizytę u lekarza, najlepiej urologa! Prawdopodobnie konieczny będzie zabieg. Nieleczona stulejka może skończyć się poważnymi następstwami, poza tym utrudnia bardzo pożycie seksualne.
 „Serek”, który wydostawał się spod Pana napletka, to mastka, czyli wydzielina gruczołów i złuszczony naskórek, a także po prostu brud. Należy ją usuwać podczas codziennego mycia.