Mam problem z podjęciem pracy

Dzień dobry. Mam problem z podjęciem pracy. Za każdym razem kończy się tak samo, tym że rezygnuję. Bardzo chce i powinnam pracować ale to jest silniejsze ode mnie. Gdy jestem w pracy "duszę" się nie mogę wytrzymać określoną liczbę godzin w jednym miejscu. Boję się nowego otoczenia ludzi. Nie mogę spać a gdy zasnę snije mi się praca Na nic nie mam sił nic mi się nie chce. Najchętniej tylko bym spała wszystko mnie denerwuje mam napady duszność. Izoluje się od ludzi bo mam poczucie że jestem gorsza że nie pracuje, że jestem nieudacznikiem życiowym.

Szanowna Pani,
wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.
Pozdrawiam serdecznie