Mam problem z potencją, ponownym wzwodem - co robić?

Witam! Od zawsze miałem problem z szybkim wytryskiem, moje stosunki trwają bardzo krótko. Od jakiegoś momentu pojawił się kolejny problem. Po wytrysku mój członek nie reaguje na żadne bodźce, które w normalnych okolicznościach stawiają go na baczność! Jakie mam podjąć działania, by to zmienić? Do kogo udać się z prośbą o pomoc? Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam, W.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

u zdrowego mężczyzny wzwód członka ustępuje niedługo po ejakulacji i jest to całkiem normalne. Nie można oczekiwać dłuższej kontynuacji stosunku po wytrysku.

Jeżeli jednak zbytnio Pana to niepokoi, powinien udać się Pan do urologa lub seksuologa. Być może będzie mógł też jakoś zaradzić na Pana problemy z przedwczesnym wytryskiem.