Mam problem ze wzwodem: co robić?

Witam, pojawił się u mnie ostatnio następujący problem. Mam 21 lat i prowadzę dość intensywne życie seksualne. Od pewnego czasu zacząłem mieć problemy ze wzwodem. Początkowo penis się podnieca ale jak już ma dojść do wejścia w moją partnerkę opada... Dodam, że sam członek jest lekko siny i trochę bardziej niż normalnie wrażliwy na dotyk. Niedawno skończyłem kuracje na zapalenie gruczołu krokowego, a teraz biorę antybiotyk N... na pęcherz moczowy. Czy może mieć to coś wspólnego z zażywanym przeze mnie antybiotykiem? Albo czy może to sugerować nawrót zapalenia gruczołu? Dodam na koniec, mój członek zawsze był trochę bardziej wrażliwy i bez prezerwatywy wejście w partnerkę jest właściwie niemożliwe bo od razu przy kontakcie ze skórą opada... Co powinienem zrobić? Co mi może znowu dolegać?

Witam serdecznie!

Problem niepełnego wzwodu może mieć różną etiologię. W 80% przypadków problem zaburzenia erekcji ma podłoże psychogenne. Stres, złe relacje z partnerką, niewystarczające podniecenie seksualne powodują jedynie częściową erekcję.

Innymi częstymi przyczynami zaburzeń erekcji jest nadmierna masturbacja oraz niehigieniczny tryb życia (używki, alkohol, niedosypianie, papierosy). W Pana przypadku istotna jest informacja na temat niedawno zdiagnozowanej choroby oraz długotrwałego leczenia. Jeżeli objawy pokrywają się w czasie
to istnieje podejrzenie, że problemy z erekcją mają charakter wtórny do leczonej choroby.

Ze względu na brak możliwości przeprowadzenia z Panem dokładnego wywiadu na temat Pana trybu życia, chorób podstawowych, relacji partnerskich niemożliwe jest dokładne ustalenie przyczyny Pana dolegliwości.

Jeśli dolegliwości będą utrzymywać się nadal, wskazana będzie wizyta kontrolna u urologa, który obejrzy prącie (wspomina Pan o zmianie zabarwienia członka) i ustali możliwą przyczynę zaburzeń wzwodu.

Pozdrawiam.