Mam problem ze wzwodem - jak przeżyć swój pierwszy raz?

Witam, jestem mężczyzną, mam 22 lata i o dziwo jestem jeszcze prawiczkiem. Na samą myśl mnie boli! Pracuję, prowadzę sportowy tryb życia, siłownia, zero alkoholu, używek, sterydów, już nawet nie imprezuję, jestem osobą śmiałą, odważną, potrafię rozmawiać z kobietami, uwielbiam je, pożeram je wzrokiem i uwielbiam z nimi spędzać czas. Wiem, że kobiety też za mną przepadają i że je pociągam, tak słyszałem! Mój problem jest taki, że gdy dochodzi do jakiegokolwiek zbliżenia, partnerka jest rozgrzana, wiadomo prowadzimy grę wstępną to ja zaczynam ją pieścić, masować a u mnie między nogami wisi kluska, zero jakiejkolwiek reakcji (przez mój brak erekcji straciłem już 4 dziewczyny). Nie wiem co mam robić, niby stres. Postanowiłem, że będzie tym razem idealnie, zaprosiłem dziewczynę do siebie, nastawiłem relaksująca muzykę, wystawiłem winko i co igraszki, całusy masaże i dziewczyna gotowa a ja nadal kluska. W sumie rozumiem dziewczyny, po co im kogut, który nie pieje i tak zaprzestałem w ogóle próbować jakichkolwiek inicjacji. U mnie teraz seks jak Święta Wielkanocne - raz w roku, a jak nie wypali to czekam następny rok. Mówi się, że nieużywany mięsień zanika, chyba się skurczył strasznie. Mój penis, jak zbity pies - 7cm w opadzie i miękki! Zaciągnąłem porady u lekarza, poradził mi specjalistę seksuologa a nie ma w pobliżu mojej miejscowości takiego fachowca, znalazłem w internecie około 200 km ode mnie to przecież nie będę jeździł na terapię taki kawał, co jakiś czas. Chciałem się dowiedzieć, czy mogę z takim problemem skierować się do urologa bo słyszałem, że on specjalizuje się bardziej w chirurgii? Dziękuję i pozdrawiam z góry! Przepraszam za prostotę!

Witam!

Wiele wskazuje na to, że przyczyną kłopotów ze wzwodem, a więc i podjęciem współżycia jest czynnik psychogenny. Jest to bardzo powszechnie spotykane u młodych mężczyzn podejmujących dopiero współżycie i związane jest z obawą o powodzenia zbliżenia i jak najbardziej efektowny jego przebieg. Jeżeli próba odbycia stosunku kilkakrotnie zakończyła się bez powodzenia, to może to tym bardziej potęgować Twoje obawy, wywoływać stres i tym samym utrudniać erekcję.
Oczywiście konieczne jest także wykluczenie ewentualnych przyczyna organicznych, wobec czego zalecam konsultację ze specjalistą urologiem.

Przede wszystkim jednak potrzebna będzie porada psychologa.

Pozdrawiam