Mam problemy z miesiączką czy będę mieć problemy z zajściem w ciążę?

Witam serdecznie!

Zależy jakie ma Pani problemy z miesiączką. W przypadku nieregularnych miesiączek przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Jednym z takich zaburzeń jest zespół policystycznych jajników. W przebiegu tego schorzenia dochodzi do bezpłodności. Natomiast leczy się takie zaburzenie. I rozpoznanie zespołu policystycznych jajników nie przekreśla całkowicie szansy na zajście w ciążę.
Pozdrawiam