Mam problemy ze wzwodem - co robić?

Mam 17 lat i mam problem z erekcją. Gdy dochodzi do stosunku z moją ukochaną, on mi nie staje. Jest to dla mnie bardzo niekomfortowe i dla mojej partnerki tym bardziej. Nie mogę jej zaspokoić. Gdy już dojdzie do erekcji to albo od razu dochodzę albo po wejściu do dróg rodnych kobiety członek przestaje stać. Co zrobić? Co jest przyczyną? Czy są jakieś naturalne środki aby poprawić erekcje?
17 LAT ponad rok temu

Witaj!

Na Twoją dolegliwość zapewne składają się zaburzenia erekcji oraz przedwczesny wytrysk. Wspólnymi przyczynami obu problemów może być towarzyszący Ci stres oraz obawa przed niepowodzeniami w kolejnych zbliżeniach z partnerką. Do innych powodów zalicza się również nieprawidłową dietę i nałogowe palenie tytoniu. W pierwszej kolejności zalecam Ci dialog z partnerką oraz dbanie o spokojną, nieskrępowaną atmosferę zbliżenia. Jeżeli jednak eliminacja wspomnianych wcześniej czynników nie przyniesie rezultatu, konieczna będzie konsultacja ze specjalistą urologiem. Być może przydatna będzie również porada psychologiczna.

Pozdrawiam