Mam problemy ze wzwodem podczas stosunku z moją dziewczyną

Witam serdecznie, jestem ze swoją dziewczyną już od pół roku, i kilka dni temu chcieliśmy się kochać. Ona jest bardzo ładna i w ogóle, zaczęliśmy od pieszczot i było naprawdę miło. Bardzo mnie to podniecało, byłem zadowolony, dostałem wzwodu. Po jakimś czasie ok. 20 min ja strąciłem wzwód i już nie mogłem nic na to poradzić. Staraliśmy się i ja, i ona coś z tym zrobić, ale nic nie pomagało. Myślałem, że się zestresowałem i pomyślałem, że może rano, to przestaliśmy. Rano zaczęliśmy, znowu przerwa 3-4 h, ale rano dostałem wzwodu na 15-20 sekund i potem znowu nic. Podczas tych pieszczot dostawałem wzwodu, ale nie pełnego, nie był odpowiednio twardy. Czym ja się bardziej starałem, to było gorzej, i nic z tego nie wyszło. Bardzo się przejmuję. O co chodzi i co mi dolega? Myślę, że to może stres, że 1 raz i w ogóle, ale chciałbym prosić o jakaś radę. Bardzo proszę, potrzebuje pomocy. Jak sobie z tym poradzić??????????????????
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

najprawdopodobniej jest to problem psychogenny związany z "pierwszym razem". Polecam artykuł opisujący szerzej ten problem oraz parę rad, jak sobie z tym radzić. W razie gdyby objawy utrzymywały się dłużej, dobrze byłoby udać się do urologa lub seksuologa.