Mam pytanie czy można zajść w ciążę przez bieliznę?

Z moim chłopakiem postanowiliśmy, że poczekamy na sex. Byliśmy w bieliźnie, ja miałam wtedy okres i miałam podpaskę. On leżał na mnie i ruszał się. Boję się, że mogłam zajść w ciążę, miał ciemne majtki i widać, że były troszkę mokre.
Pomóżcie

Witam!

Aby doszło do ciąży, musi wystąpić bezpośredni kontakt między narządami płciowymi kobiety i mężczyzny, podczas którego plemniki przedostaną się do żeńskich dróg rodnych.
W państwa przypadku nie doszło do takiego kontaktu. Nawet gdyby doszło do wytrysku, nasienie nie miało szans przedostać się przez dwie warstwy bielizny i wkładkę.
W tym przypadku na pewno nie doszło do zapłodnienia.