Mam szybką przemianę materii. Jak mimo to przytyć?

Witam, mam 21 lat, przy wzroście 185 cm ważę 68 kilogramów, na dodatek rozmiar mojego bicepsa wynosi 2,5 - co jest naprawdę dla mnie frustrujące. Możecie sobie wyobrazić jak to wygląda. Mam bardzo szybką przemianę materii, nie mogę przytyć ani grama:/ W mojej rodzinie tylko zmarły dziadek miał podobne problemy, reszta wygląda normalnie. Proszę o jakąś dietę, w której mógłbym przytyć do 80 kilogramów oraz poprawić mięśnie.
21 LAT ponad rok temu

Witam,
przede wszystkim Pana masa ciała mieści się w zakresie normy (BMI jest prawidłowe), aczkolwiek wiem, iż dla mężczyzny ogólna postura i umięśnienie są ważne.
Z tego też względu polecałabym włączenie do Pana diety, produktów zdrowych i jednocześnie kalorycznych. Pomiędzy posiłkami powinien Pan podjadać suszone owoce, nasiona i ziarna (np. pestki dyni, nasiona słonecznika). Dobrze jest też chrupać orzechy.
Do np. miseczki mleka z musli może Pan dodawać mleko w proszku, miód, siemię lniane. Do słodzenia herbaty może Pan używać miodu. Kaloryczność zup zwiększy Pan, dodając do nich tłustą śmietankę, mąkę. Nabiał odtłuszczony można zamienić na ten o pełnej zawartości tłuszczu.
Pozostałe porady znajdzie Pan na:
http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie-zasady
Sylwetkę poprawią także ćwiczenia na siłowni w połączeniu ze zwiększeniem spożycia produktów białkowych (nabiału, jaj, mięsa, ryb, nasion roślin strączkowych).
Myślę, że warto także dokładnie się przebadać.
Pozdrawiam