Mam zwyczajny okres w trakcie brania tabletek - to normalne?

Witam. 26 sierpnia wzięłam ostatnią tabletkę z pierwszego blistra. Okres wystąpił po dwóch dniach po odstawieniu. W 1. dzień miałam zwykłe plamienie, 2. dnia się trochę zaniepokoiłam. Był to zwykły okres, w którym nie znajdowały się skrzepy krwi, ale tak jakby kawałek złuszczonej macicy. Co to oznacza?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Nie oznacza to niczego niepokojącego. Ma Pani okres.