Mammografia a wykonanie MR klatki piersiowej

Dlaczego lekarz onkolog po mamografii piersi zlecił rezonans magnetyczny klatki piersiowej, a nie biopsję piersi w której wykryto zagęszczenie w kwadracie o wymiarach 22x9MM ? Powiedział zdawkowo :zobaczymy czy podejmiemy leczenie, czy operacja, o co chodzi, strasznie się boję, że stracę pierś. Proszę o odpowiedź.

Mam za mało danych , aby odpowiedzieć! Proszę pytać onkologa! myślę,że pierś jest do uratowania , ale to moje domysły!!! zż