Margines skóry niezmienionej po wycięciu znamienia dysplastycznego

Miałam wycięte znamię dysplastyczne. Rozpoznanie - naevus pigmentosus epidermo-dermalis. W obrazie makroskopowym - płaska, brunatna zmiana śred. do 0,6 cm o nieco nierównych obrysach z marginesem skóry niezmienionej do 0,1 cm. Chciałabym zapytać o ten margines, czy jest on wystarczający, czy trochę za mały i powinnam jeszcze raz iść do chirurga ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza dermatologa i jak sadze ew rozszerzenie zabiegu