Marskość alkoholowa przy uzależnieniu

niewim czy jestem uzalezniona Pilam alkohol okolo 10 lat z przerwami Po zrobieniu USG marskosc alkoholowa proby watrobowe w normie Wystraszona nie pije teraz nic ani kropli Po roku Proby watrobowe bardzo dobre Usg nie wykazuje zadnych zmian marskich struktura prawidlowa moglo sie to cofnac czy mnie wystraszono absystencja przebiega bobrze zadnego glodu alkoholowego dalam spokoj z alkoholem sobie i mojej watrobie

Witam. Cechy przebudowy marskiej wątroby w usg mogły cofnąć się pod wpływem abstynencji i normalizacji funkcji wątroby.