Martwe zęby w jamie ustnej a problemy z krwią

Witam, mam 25 lat i 10 zębów leczonych kanałowo. na dzien dzisiejszy stan zębów jest dobry, zęby zadbane, dziąsła zadbane. obawiam się następstw tego leczenia kanałowego. wszystkie zęby są dobrze wypełnione co potwierdza zdjęcie panoramiczne szczęki. jedynie w jednym zębie mam performację dna komory 2mm i nie bede robiła tego zęba powtórnie kanałowo jak zacznie boleć wyrwę go. czy tyle zębów martwych w jamie ustnej może spowodować raka albo problemy z krwią? czy mam te zęby wyrwać? c

Witam
Prawidłowo przeleczone kanałowo zęby nie powinny powodować jakichkolwiek powikłań. Proszę nie mieć żadnych obaw. Jedyną wątpliwość może budzić perforacja, a raczej jej prawidłowe zaopatrzenie. Pozostaje jedynie okresowa kontrola radiologiczna. Pozdrawiam.