Martwica zęba a wybielanie

Witam. Mam pytanie odnosnie wybielania zebow pasta. Niestety mam martwy zab i to jedynke przod gora. Zauwazylem ze po uzywaniu pasty do zebow colgate max white one zeby jakby robia sie bielsze. I chce sie dowiedziec czy ta pasta takze dziala na zab martwy tak jak na pozostale czy jak to jest z martwym?

Magdalena StusiĹska

Tak, pasty wybielają najczęściej ścierając delikatnie warstwę osadu, tak więc działają też na martwe zęby.