Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Marvelon a wysypka na twarzy

Witam zaczęłam drugie opakowanie Marvelonu i strasznie mnie wysypało. Okres mam bezbolesny i krótki, regularnie bo przed miałam straszne bóle. Ale czy da się coś zrobić n cerę wcześniej nie miałam aż takich problemów jak mam teraz.
KOBIETA ponad rok temu

Łojotokowe zapalenie skóry

Łojotokowe zapalenie skóry to przykra dolegliwość. Objawia się niepokojącymi zmianami w obrębie skóry głowy. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tego schorzenia.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Niezbyt często ale jednak występujące działania niepożądane tego preparatu antykoncepcyjnego to m.in wysypka lub reakcja o typie pokrzywki. Jeżeli tak Pani zareagowała na lek jedynym wyjściem będzie zmiana środka antykoncepcyjnego. Proponuję udać się do swojego ginekologa.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, Proszę zasugerować ginekologowi zmianę leku antykoncepcyjnego. Widocznie skład Marvelonu nie służy Pani buzi. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy