Marzę o szczupłych udach. Jak tego dokonać?

Witam. Jjestem kobietą i mam 14 lat, 152 cm wzrostu i ważę 61 kg. Mam 58 cm obwodu w udzie ;( Marzę o szczupły udach :) Jak mogę tego dokonać? Chodzę ma basen codziennie, ale jestem ograniczona, ponieważ mam chore kolana. Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

jeśli chcesz wyszczuplić uda, powinnaś wykonywać ćwiczenia kształtujące mięśnie ud, oczywiście takie, które nie będą nasilać u Ciebie dolegliwości związanych z kolanem. Tutaj znajdziesz praktyczne rady jak schudnać z ud zarówno w zakresie diety, jak i aktywności fizycznej: Jak szybko schudnąć z ud?
Pamiętaj, że na efekty trzeba poczekać kilka miesięcy.

Powinnaś szczególnie przyjrzeć się swojemu stylowi życia - czy jadasz regularne posiłki? Czy nie podjadasz między nimi? Czy nie jesz za dużo słodyczy, fast foodów i innych wysokokalorycznych przekąsek? Czy dbasz o codzienną dawkę ruchu?
Twoja masa ciała jest bowiem zbyt wysoka. Twoje BMI wynosi 26,4 i wykracza poza 97 centyl na siatkach centylowych i oznacza sporą nadwagę.

Pozdrawiam