Marzenia o płaskim brzuchu

Witam! W styczniu 2010 r. skończę 13 lat. Mam prawie 160 cm wzrostu (ok. 158-159 cm) i ważę około 41-44 kg. Niby nie mam problemu z wagą... ale mam bardzo masywne uda i brzuszek jak u kobiety w ciąży! Mam brzuch większy od mojej mamy, ma ona 33 lata, 154 cm wzrostu i ok. 45-47 kg. Potwornie wygladam w kostiumie kapielowym i coraz szybciej tyję! Myślę, że jesli nie bedę miała szczęścia, to za miesiąc bedę już ważyła ok.  48 kg! Ostatnio z tygodnia na tydzień jestem coraz bardziej okrąglejsza, a brzuch jest moją zmorą, wystaje spod bluzki, a nawet bluzy! Proszę doradźcie mi dobrą dietę i ćwiczenia na płaski brzuch, liczę na pomoc i pozdrawiam:)
ponad rok temu

Witam!

Przy obecnej masie ciała zdecydowanie nie powinnaś się odchudzać, a nawet trochę przybrać na wadze. Limitowanie jedzenia w Twoim wieku nie jest wskazane, gdyż Twój organizm się rozwija i do tego procesu potrzebuje energii. Jeśli chodzi o kształtowanie sylwetki - przykładowe ćwiczenia znajdziesz w serwisie abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam ciepło