Marzenie o tatuażu na ramieniu a karmienie piersią

Witam serdecznie od dawna marzy mi się tatuaż nie wielki na ramieniu no i tu się pojawia ALE mam 5 miesięczną córeczkę karmie ją piersią i nie wiem czy można w takiej sytuacji robić czy to jej nie zaszkodzi??? Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi (rady)! Pozdrawiam Justyna

ja bym nie robiła bo zawsze można się zarazić wirusem zapalenia wątroby (typ C) na który nie ma lekarstwa , nie ma szczepionki , coraz więcej ludzi jest zakażonych i nie wie a jest to choroba groźna, postępujaca i często doprowadzajaca do raka wątroby i śmierci . Jeśli chce pani ryzykować to sama , nie narażać dziecka. Sprzęt do tatuażu jest chyba najczęstsza przyczyna zakażen .