Maść Cutivate przepisana rocznemu dziecku

Witam. Lekarka przepisala mojej Rocznej coreczce masc cutivate. Miala na policzkach chrosty.Lekarka nie powiedziala mi jak stosować masc a ja nie przeczytalam ulotki. Posmarowalam dziecku policzki. Moja corka ma śniadą cere. Na drugi dzien policzki sie wybieliły. Płakałam jak nie wiem bo jiz nic sie nie da z tym zrobic. Dziecko ma odbarwiona skore. Teraz corka ma te policzki w miejscach odbarwienia czerwone i obsypane chrostami,tak jakby skora stracila w tym.miejscu warstwe ochronna :(

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze koniecznie udać się do lekarza Dermatologa po badanie będzie można coś więcej powiedzieć