Maść lub krem na zaczerwienienie pochwy

właśnie kupiłam dzisiaj sobie sok 100% z Żurawiny i pije go a proszę mi powiedzieć raz jeszcze czy jest jakakolwiek maść lub krem aby załagodzi zaczerwienie pochwy dziękuje raz jeszcze i Serdecznie pozdrawiam Ania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przed wdrożeniem skutecznego leczenia warto ustalić przyczynę dolegliwości. Pieczenie okolic intymnych może być spowodowane infekcją, reakcją alergiczną czy podrażnieniem. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.