Maść na zmiejszenie widoczności blizny

Witam rozciołem sobie skóre na czole, rozcięcie jest nie duże i nie trzeba było szyć czy jest jakaś najlepsza maść na tą blizne lub jakiś inny sposób na tą blizne zeby była jak najmniej widoczna?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję zastosować Contratubex.

Jeśli pozostaną ślady po bliźnie warto jak najszybciej udać się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, laserem lub za pomocą peeingów medycznych można usunąć, bądź spłycić bliznę.