Maść z erytromycyną i krem z kwasami AHA stosowane jednocześnie

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy mogę jednocześnie stosować maść z Erytromycyną 2% na zmiany trąszikowe na twarzy z kremem z kwasami AHA (kwas glikolowy 10%, urea 3%) jeśli tak to w jakiej kolejności? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, możliwość uzupełnienia pielęgnacji powinna Pani skonsultować z lekarzem prowadzącym. By nadmiernie nie podrażniać skóry a tym samym nie pogarszać jej kondycji, nie jest wskazane łącznie tak silnych substancji. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.