Clotrimazolum bez recepty a inne leki

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są maści przeciwgrzybiczne, które dostanę w aptece bez recepty i można je stosować na okolice intymne? Stosowałem clotrimazolum, ale nic mi ta maść nie pomogła. Czy clotrimazolum to jedyny lek, jaki można kupić bez recepty? Może jest jakaś mocniejsza wersja clotrimazolum na receptę? Co powinienem w tej sytuacji zrobić? Clotrimazolum kupiłem, bo czytałem na jego temat dobre opinie, ale w moim przypadku się ta maść nie sprawdziła, dlatego chcę zapytać specjalisty. Proszę o doradzenie jakiejś innej maści niż clotrimazolum albo innych leków, które są dostępne bez recepty. Jakie leki są najskuteczniejsze? Bardzo zależy mi na tym, żebym mógł je kupić bez recepty, bo chwilowo nie mam możliwości skonsultowania się z żadnym lekarzem. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli stosowanie maści Clotrimazolum nie przynosi spodziewanego efektu to należy udać się do specjalisty ginekologa. Najprawdopodobniej konieczne będzie wdrożenie leczenia preparatami dostępnymi na receptę. Dalsze zwlekanie z wizytą u specjalisty może skutkować wystąpieniem powikłań.

Witam,
bez recepty dostępny jest też Undofen Max. Proszę jednak skontaktować się z dermatologiem. Nieskuteczność działania może wynikać ze złej diagnozy a nie z rodzaju kremu.
Pozdrawiam