Maseczki z kefiru przy kuracji Izotekiem

Czy można robić maseczki z kefiru przy kuracji IZOTEKIEM ? Jak kefir wpływa na stan naszej skóry?

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowny Panie nie mozna bez badania udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pana pytania, w tego typu schorzeniach stosuje sie różne leki, w różnych dawkach, które modyfikuje sie w zależności od reakcji organizmu na leczenie oraz przede wszystkim od tego jak zmiany skórne wyglądają w badaniu bezpośrednim i jak reagują na zastosowane leki. Niekiedy należy rownież pobrać wycinek skórny do odpowiednich badań dlatego konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty dermatologii.