Masowanie stóp masażerem

zacząłem korzystać z masażera do stóp. o jakiej porze dnia jest najkorzystniej masować stopy? czy jest duża różnica przy masowaniu przed zaśnięciem a o poranku?

Witam. Najkorzystniejsze jest stosowanie takich urządzeń wieczorem, gdyż pomagają one rozluźnić i odprężyć mięśnie stopy.

Nie ma konkretnych wskazań czy masaż stóp lepiej wykonywać rano, czy wieczorem. Jeśli stopy są zmęczone po całym dniu, to proponuję wykonywać masaż wieczorem.

Dzień dobry,

Nie ma znaczenia kiedy będzie Pani korzystała z masażera. Z pewnością po całym dniu pracy przyniesie on ulgę rozluźniając mięśnie i wpływając relaksująco na stopy.

Pozdrawiam serdecznie.