Masturbacja a brak orgazmu podczas stosunku płciowego

Witam, od dziecka przyzwyczaiłem się do masturbacji poprzez pocieranie członka w półwzwodzie o łóżko, bo tak mi było przyjemniej. Teraz tylko w ten sposób mogę osiągnąć orgazm. Gdy masturbuję się ręcznie lub uprawiam sex z kobietą, nie odczuwam takich doznań, a w dodatku nie mogę osiągnąć orgazmu. Czy to wymaga jakiejś rehabilitacji? Czy da się w ogóle jakoś to zmienić? Proszę o pomoc...

Witam serdecznie!

Zawsze jest nadzieja, że da się poprawić coś na lepsze i tak wymaga to terapii, gdyż nie pozwala Panu osiągnąć zadowolenia podczas normalnego stosunku płciowego.

Natomiast będzie to od Pana wymagało z pewnością wiele czasu i treningów. Najlepiej aby terapia była dobrana przez terapeutę, jeżeli ma Pan stałą Partnerkę to warto również z nią o tym porozmawiać i jeżeli będzie chciała uczestniczyć w terapii to być może warto rozważyć wspólne leczenie. Proszę zorientować się gdzie w Pana okolicy można skorzystać z terapii u seksuologa i zapisać się na spotkanie.

Pozdrawiam