Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Masturbacja a brak wzwodu podczas stosunku i ból jader

Witam mam taki problem od 8 lat się masturbowałem aż do chwili gdy poznałem pewną dziewczynę, chcieliśmy się zbliżyć ale nie miałem wzwodu i opad. Przestałem się masturbować od tego czasu i po kilku dniach tego nie robienia odczuwam silny ból w jadrach czasami ciężko mi się chodzi i siedzi.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Swingersi

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie to że twój członek nie może osiągnąć wzwodu możesl być spowodowane brakiem odpowiedzi stymulacji którą wyłączyłeś się podczas masturbacji. Ból w kroczu który odczuwasz to dość poważna sprawa . Przyczyny takiej sytuacji może być wiele , między innymi skręt powrózka nasiennego . Warto udać się do lekarza by ten po bezpośrednim badaniu ocenił stan i ze sobą odpowiednie leczenie .

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Gdy mężczyzna podnieca się, a nie pozwala sobie na wytrysk nasienia ( stosunek, masturbacja) - to dochodzi do przekrwienia i objawia się to bolesnością. Objawy ustępują samoistnie zwykle po kilku godzinach. Oczywiście w wypadku nawrotów podnieceń bez wytrysku - bolesność wraca. I tak może być przez wiele dni... W krajach anglosaskich nazywa się to popularnie "blue balls"... U części mężczyzn działa mechanizm "zmaz nocnych", są to samoistne wytryski w czasie snu. Objaw obserwowany jest też niekiedy w dzień. Warto zaznaczyć, że nagły b.silny ból okolicy jądra wskazuje na potrzebę szybkiej konsultacji chirurga, tzw. "skręt jądra". Także utrzymujące się mniejsze bolesności jądra, a także wszelkie asymetrię anatomiczne dotykowe, np. powiększenie jądra, wyczuwalny guzek - wymagają konsultacji chirurga, najlepiej urologa chirurga. Warto obserwować dotykowo swoje gonady. A problemy z erekcją przy inicjacji po wieloletniej masturbacji bywają często. I mają prawo... Jeżeli utrzymywałyby się, to wizyta u lekarza-seksuologa. Ale przede wszystkim należy zachować spokój, większa część par radzi sobie bez seksuologa. Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy