Masturbacja a problemy ze wzwodem podczas pierwszego stosunku

Hej mam problem z masturbacją ale staram się z tym walczyć ale jest jeszcze jeden problem bardzo się podniecam podczas zbliżenia i czasami już mam mokre majtki chodź nie spuszczam się tak normalnie samo jakoś tak się dzieje podczas mojego pierwszego stosunku mój członek odmówił mi posłuszeństwa i po grze wstępnej opadł po chwili odpoczynku i pomocy ręką staną mi ponownie i wtedy szybko włożyłem go i zaczęliśmy się kochać po czym nie odczuwałem bardzo podniecania ale szybko doszedłem...

Witaj!
W wielu młodych mężczyzn występuje ten problem,ale walka z masturbacją nie jest dobrym pomysłem. Walczysz przecież z sobą, z własnym odczuwaniem przyjemności . Zamiast walczyć -to zaakceptuj to w jakiejś części i zacznij zastępować ją stosunkami z partnerką. Uczenie się właściwego odczuwania zarówno siebie w seksie, jak i partnerki to proces, dlatego warto udać się po poradę do najbliższego specjalisty seksuologa . Piszesz jeszcze o jednej ważnej rzeczy -" szybko doszedłem" - nie zamieniaj jednego- problemu na drugi . Pozdrawiam

Witam, masturbacja powinna dawać przyjemność, odpreżenie, a nie problemy: Sądząc z opisu dolegliwości Pańskie problemy z erekcją mają podłoże psychogenne i wynikają z takich uwarunkowań jak wiek, być może początki życia seksualnego (nowa sytuacja życiowa). W ramach leczenia "doraźnego" można spróbować któregoś z preparatów doustnych (na receptę) - jak sądzę z tego co Pan pisze leki te działaja skutecznie u Pana, jednakże na dłuższą metę wskazana byłaby wizyta u seksuologa lub psychologa, poznanie mechanizmów powodujących kłopot i próba ich wspólnego rozwikłania. Alternatywą jest zdystansowanie się obecnie od problemu i perspektywa jego samoistnego ustąpienia w miarę "dojrzewania" współżycia (prawie zawsze pomaga). Pozdrawiam RH