Masturbacja a treningi

Witam serdecznie mam takie pytanie czy masturbacja wpływa na trening na siłowni, obniża testosteron czy coś proszę o pomoc z góry dziękuję

Witam Pana,

Masturbacja nie wpływa na poziom testosteronu. Może zachodzić jednak odwrotna korelacja. Czyli może Pan odczuwać największą ochotę na masturbację w tym okresie doby, w którym poziom testosteronu jest najwyższy (czyli rano po przebudzeniu lub późno wieczorem).

Pozdrawiam!