Masturbacja do zdjęć koleżanek a związek

Witam , mam taki problem iż mój chłopak robił sobie dobrze przy koleżankach ze swojej okolicy z naszej szkoły ( przy zdjęciach) tłumaczył mi ,że traktował to jako porno aby tylko dojść , wybaczyłam mu to ponieważ bardzo sie starał , ale wciąż mnie to męczy i brzydzi dlaczego to zrobił . Czy jest to normalne że to robił będąc ze mną w związku ? Czy jest możliwe ,że tylko chciał się wyładować seksualnie ? Dodam ,że jest on prawiczkiem mamy po 19 lat. Czy od razu powinnam skreślić ten związek ? Zna

Może nie od razu skreślaj tą relację, ale rzeczywiscie - jeżeli Cię to męczy (a męczy) - porozmawiaj szczerze z chłopakiem o co chodzi. Z pewnoscią akt masturbacji dokonywany przy koleżankach nie jest rzeczą naturalną i coś się za nim kryje (chęć "zabłyśnięcia", bycia "oryginalnym", rozłądowanie napięcia przy obecności innych osób?). Widać,że jest to dla Ciebie problemem i w związku z tym nie wypieraj tego i porozmawiaj o tym, co Cię niepokoi. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza