Masturbacja i petting a ryzyko ciąży

Witam. Mam poważny problem. Otóż, z dziewczyną zdecydowaliśmy się na petting. Przedtem natomiast, dogadzałem sobie w łazience, i zapomniałem umyć rąk po wytrysku, a jedynie je wytarłem do sucha. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, jeśli zrobiłem mojej dziewczynie palcówkę po kilku minutach? Dodam, że dziewczyna po 4 dniach powiedziała mi, że dostała normalnego okresu, lecz ja nadal się boję i odchodzę od zmysłów. Dziewczyna jest dziewicą. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko zajścia w ciąże przy tego typu zachowaniu jest minimalne. Oczywiście nie moge tego wykluczyć, jednak wystąpienie okresu jest punktem zwrotnym w sprawie ciąży. Jeżeli będziecie mieli wątpliwości polecam wykonać test ciążowy w 14 dniu po zbliżeniu.