Masturbacja i zaburzenia erekcji

Witam od kilku lat się masturbuje i zauważyłem że czasami mi już nie chce stawać penis. Teraz nie masturbuje się od 4 dni ale nadal jest to samo, jutro chciałbym spotkać się z nowo poznaną partnerką i mamy uprawiać sex a nie wiem czy stanie mi penis(to będzie mój pierwszy raz) i mam pytanie czy lepiej odłożyć to spotkanie na później czy się spotkać i spróbować oraz czy jak zaprzestane masturbacji to penis znowu będzie mi stawał tak jak kiedyś?

Inicjacja seksualna to coś więcej, niż "uprawianie seksu".
Warto rozważyć, czy decyzja o niej nie jest zbyt "hypka", jeśli jest to dopiero "nowo poznana" Osoba.
Zdarzają się problemy przy inicjacji seksualnej, ale zwykle przejściowe, przemijające...
Zazwyczaj przebiega to pomyślniej, jeśli młodzi znają się dłużej i lepiej.
Stres sytuacyjny wtedy jest zwykle dużo mniejszy.
Oczywiście decyzja należy do Pana, do Was...
Warto dodać, że przy ewentualnym kontynuowaniu współżycia lepiej znacznie ograniczyć autoerotyzm (masturbację, pornografię). Korzystniej jest nie rozpraszać cennej energii...
Pozdrawiam. JW, Poznań.