Masturbacja partnera a problemy ze współżyciem

Artykułów było wiele, ale nurtuje mnie to pytanie. Mój chłopak (24 lata i żadnej partnerki wcześniej)często się masturbował a jeśli nie dochodził,to pozostawiał się na skraju (robił tak nawet codziennie kilka razy) i teraz gdy jesteśmy razem podniecam go, mówi,że jest mu dobrze i jest twardy jak pieszczę go ustami czy ręką, ale nie może dojść tak, tylko kończy swoją ręką,ale najlepiej gdy ja mu wtedy opowiadam jakąś fantazję erotyczną.Czy to normalne? Nadal się zostawia na skraju, gdy jest sam.

W takich przypadkach stosunek przerywany (jak pani pisze "pozostawienie sie na skraju") jest niewskazany. Należy zachęcić partnera do kończenia każdego stosunku (rozładowanie emocjonalne, zastój spermy). Wskazana konsultacja seksuologiczna lub psychologiczna.