Masturbacja przy pornografii u 23-latka

Mam 23 lata i masturbuje sie ogladajac fimy pornograficzne z gejamia nie chce bc gejem ubie spedzac czas z dziewczynami i che miec normalna rodzine

Dzień dobry,

Wydaje się, że odpowiednim krokiem będzie osobista konsultacja u psychologa / psychoterapeuty lub seksuologa.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Seksuologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.