Masturbacja rocznej dziewczynki podczas leżenia na brzuchu

Witam. Moja roczna córka leżąc na brzuszku masturbuje się (ociera się o podłoże). Czasami udaje mi się odwrócić jej uwagę od tej czynności a gdy tak się nie staje to przerywając jej wpada w płacz. Czynność tą wykonuje tylko gdy kładzie się na brzuszku i trwa to od kilku sekund do kilku minut. Córka jest zdrowa i nic jej nie dolega. Czy to normalne na tym etapie rozwoju? Czy powinnam coś specjalnego z tym zrobić?

teoretycznie jest to normalne ale z czasem może być krępujące dla niej i rodziców bo jak się przyzwyczai to masturbacja np. w przedszkolu będzie krępujaca. Można lużno zakładać pieluszkę , można posmarować łechtaczkę kremem znieczulającym (npEmla) i córeczka przestanie odczuwać przyjemność z tej czynności i się odzwyczai.