Masturbacja u męża

Mam podejrzenia, że mój mąż masturbuje się w nocy leżąc obok mnie w łóżku. Sam fakt masturbacji mi nie przeszkadza, sama czasami też to robię. Prosiłam go, żeby po prostu robił to gdzie indziej, zachowując dyskrecję . Za każdym razem, gdy próbuję o tym z mężem porozmawiać - zaprzecza mówi, ze coś mi się przyśniło. Co sugeruje masturbację? Specyficzny ruch i przyspieszony oddech potem czynności porządkowe. Mąż się tłumaczy, że dużo się rusza w łóżku bo go plecy bolą i nie może się ułożyć.
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Mam wrażenie, że w Państwa związku wiele jest niedomówień, udawania, uciekania - po obydwu stronach.
Z jakiego powodu nie może Pani w nocy odwrócić się do męża, przytulić i rozwiać swoje wątpliwości, czy rzeczywiście masturbuje się? Pozna Pani prawdę (której nie zna nikt oprócz Pani męża), a jednocześnie będzie to dla Was okazja do przyjemnego, czułego, erotycznego wieczoru, a w przyszłości również do rozmowy.
Dlaczego uważa Pani, że mąż ma powody, podstawy, aby kłamać Pani w tej kwestii, ukrywać przed Panią fakt masturbacji?
Z jakiego powodu sprowadza Pani masturbację do niehigienicznej czynności fizjologicznej, którą należy wykonać w odosobnieniu, "zachowując dyskrecję", a nie przy bliskiej, kochanej osobie?
Pozdrawiam!

Witaj
Napisałaś , że masturbacja nie przeszkadza ci, a jednak napisałaś - "Prosiłam go, żeby po prostu robił to gdzie indziej, zachowując dyskrecję " - to sugeruje , że nie całkiem akceptujesz tą formę rozładowania napięcia seksualnego. Tłumaczenie męża jest też raczej wymijające i sprawia , że nie bardzo mu wierzysz ? Mam nadzieję , ze uda ci się porozmawiać na temat masturbacji z mężem spokojnie i rzeczowo, przedstawiając swoje argumenty na ten temat. Pozdrawiam