Masturbacja z wytryskiem od 15. roku życia i jej wpływ na męskość

Mam na imię Kamil i gdy byłem młodszy (około 15 lat ) zacząłem się masturbować oczywiście z wytryskiem, masturbowałem się około 3 razy dziennie, czasami więcej lub mniej. Masturbuję się do dzisiejszego czasu ( mam teraz 21 lat ) ale rzadko, raz dziennie z wytryskiem albo wcale. Mam pytanko bo mam dziewczynę i kończę z masturbacją. Czy moje częste wytryski za młodu będą miec wpływ na męskosc i czy będę miał problemy z zapłodnieniem dziewczyny ? :) chciałbym wiedziec czy robiłem dobrze czy źle ?

Decyzja o ograniczeniu masturbacji, gdy ma się partnerkę jest słuszna.
Pozdrawiam. JW, Poznań.