Masturbacja za pomocą strumienia wody a brak orgazmu podczas stosunku z partnerem

Witam . Mam 22 lata, przez kilka lat masturbowałam sie przy pomocy strumienia wody niedawno dowiedziałam sie ze jest to Zespół Havelocka Ellisa, nie moge osiągnąć orgazmu z partnerem ani w inny sposób. Jak sie leczyć abym miała orgazm z partnerem ? Bardzo sie wstydze tego oraz nie stac mnie na drogie terapie u seksuologa

Dzień dobry!

Psychoterapię trudności w życiu seksualnym (m.in. zespół zakodowanych reakcji seksualnych) może prowadzić także psycholog (a coraz większa grupa psychologów ma także wykształcenie seksuologiczne), co może być w pełni refundowane i bezpłatne.

Pozdrawiam!