Materiał może pochodzić z ogniska zwyrodnienia

Witam, proszę o interpretację wyniku BACC. Lewy płat: "Obraz może odpowiadac zmienie oksyfilnej (grupa 3 wg Bethesda)" Prawy płat: "Obraz niejednoznaczny, w korelacji z badaniem USG materiał może pochodzic z ogniska zwyrodnienia (grupa 3 wg Bethesda). W rozmazie bardzo liczne makrofagi, niezbyt liczne komórki oksyfilne, cechy polimorfizmu jąder" Z góry dziekuję.

Proszę poczytać sobie na stronie:
http://www.mp.pl/interna/table/B16.9.4-1.
o 3 stopniu według klasyfikacji Bethesda
Co do dalszego postępowania musi w tej kwestii zadecydować endokrynolog prowadzący.