Mąż odmawia seksu żonie

Maz pracuje na taxi jezdzi okolo11godz i potem tlumaczy sie ze jest zawsze zmeczony ale to jest zawsze sex mam wtedy kiedy sie prosze i to jest raz na 2 miesiace jak mowie zeby poszedl zemna do psychoterapeuty lub sexuologa to mi mowi ze on tego nie potrzebuje bo nic mu niejest ze ma on potrzebe raz na kilka miesiecy tak mi to tlumaczy niewiem juz co robic to trwa 5 lat jestem zmeczona a dotego mamy 2 dzieci w wielu 2 i 6 lat

Powodów spadku libido może być wiele, dlatego bez konsultacji męża niewiele można powiedzieć w tym temacie.

Warto porozmawiać z mężem szczerze, bez pretensji o Pani potrzebach, które w związku powinny być zaspokajane u obu partnerów. Chęć zmiany i podjęcia terapii u męża jest tutaj kluczowa i bez niej niestety niewiele można tu zmienić.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl